Facebook open

Pod takim hasłem w dniach 26-29 października miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – weekend hiszpańską marką Skeyndor w Hotelu Bania, w Białce Tatrzańskiej.

Ponad 120 osób, klienci marki i przedstawiciele mediów, wzięli udział w konferencji naukowej Skeyndor i Nova Group – wyłącznego dystrybutora marki w Polsce. W trakcie konferencji odbyła się premiera nowej generacji Skeyndor Power C+, linii o potrójnej mocy antyoksydacyjnej i jeszcze wyższej koncentracji witaminy C – 25%!
Marka Skeyndor, od ponad 50 lat, kreuje nowe kierunki rozwoju branży kosmetycznej, wprowadzając na rynek produkty profesjonalne o unikalnych, zaawansowanych składach i dzieląc się bogatą wiedzą. Całodzienna konferencja była szansą na poznanie tajników sukcesu marki i jej planów na przyszłość.Nova Grup Nauka kreuje piekno 1

Andrzej Chmielewski, CEO Nova Group: „Za nami wspaniałe wydarzenie, które pokazuje, że spektakularne odkrycia nowych składników aktywnych Skeyndor, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych i atrakcyjnie przekazywanej wiedzy, są niezwykle pożądane przez rynek w Polsce. Program był bogaty w wiedzę merytoryczną ale zadbaliśmy też o liczne atrakcje – noc saunowania w unikalnych saunach hotelowego Sielsko–Anielsko SPA, relaks w termach, wieczór w kasynie oraz szampańska zabawa w klubie nocnym, połączona z ekscytującym poszukiwaniem Agenta 007”.