fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

SPA na poziomie

POZIOM 511 Design Hotel & SPA to 4-gwiazdkowy obiekt położony w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Ulokowany pośród wapiennych skał, wzgórz porośniętych lasami, w bezpośrednim sąsiedztwie ruin zamkowych na szklaku Orlich Gniazd, oferuje luksusowy wypoczynek w bezpretensjonalnym stylu.

Tutaj nowoczesny design, hołdujący prostym formom i funkcjonalności, został zamknięty w przestronnych wnętrzach osłoniętych szklaną fasadą i wtopiony w naturę.

POZIOM 511 to wyjątkowe miejsce, które skupia otwartych, ciekawych świata ludzi i twórcze osobowości. Hotel propaguje różne formy artystycznego wyrazu, począwszy od muzyki, malarstwa, grafiki, przez sztukę użytkową, na projektowaniu mody kończąc. Posiada bookstore, jest wydawcą własnych kompilacji muzycznych, współpracuje z artystami. W obszarze działalności kulturalnej hotelu znajduje się organizacja eventów – koncertów, wernisaży, pokazów, warsztatów, plenerów artystycznych i innych. POZIOM 511 uczestniczy także w najważniejszych wydarzeniach kulturalnych w kraju, jest m.in. tegorocznym sponsorem Fashion Philosophy Fashion Week Poland w Łodzi.

Na Gości hotelu czekają 42 przestronne, nowocześnie urządzone pokoje, w tym 6 apartamentów. Wszystkie wyposażone są w telewizor LCD z telewizją satelitarną, klimatyzację, mini bar oraz bezpłatny Internet bezprzewodowy. Podczas rezerwacji istnieje możliwość wyboru wielkości łóżka, rodzaju materaca oraz wyposażenia łazienki w wannę lub prysznic.

Poza unikalną lokalizacją, ciekawą architekturą i aranżacją wnętrz, wizytówką tego czterogwiazdkowego hotelu jest także wyjątkowa strefa odnowy biologicznej. Tutaj łacińskie słowa sanus per aquam, czyli „zdrowie przez wodę” nabierają prawdziwego znaczenia. Przekona się o tym ten, kto zanurzy się w naturalnej wodzie źródlanej wypełniającej 20-metrowy basen lub zażyje  kąpieli w przylegającej do wapiennej skały, podziemnej łaźni parowej. Oprócz tego na terenie hotelowego SPA można skorzystać z sauny lub odwiedzić jeden z kilku nowoczesnych gabinetów kosmetyki pielęgnacyjnej lub gabinetów masażu.

Goście hotelu POZIOM 511 mogą też korzystać z Salonu Kosmetycznego Dr Irena Eris Beauty Partner, gdzie otoczeni troskliwą i profesjonalną opieką personelu mogą zaznać chwil relaksu w atmosferze ciepła i spokoju. Ten Salon to kraina piękna stworzona z myślą o tych, którzy poszukują luksusowego miejsca na odnowę ciała, zregenerowanie sił i ukojenie zmysłów w zgodzie z naturą.

Na szczególną uwagę zasługują zabiegi wykorzystujące nowoczesne zdobycze kosmetologii oraz leczniczą moc wody. W zależności od potrzeb i długości pobytu,  każdy może wybrać odpowiedni program pielęgnacyjny, poprzedzony profesjonalną diagnozą skóry.

Oferta hotelu zadowoli również osoby poszukujące aktywnych form wypoczynku. Nordic walking, biegówki, joga i zumba to tylko niektóre z zajęć, w jakich można uczestniczyć.

Jesienią 2012 roku POZIOM 511 Design Hotel [&] SPA otrzymał tytuł „Luksusowej Marki Roku 2012”, natomiast w grudniu otrzymał statuetkę Eurobuild Awards w kategorii „New Hotel Of The Year”.

images/stare/listopad grudzien 2012/poziom 2.jpg

 

 

 

 

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor