fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Hotele w Polsce

Odkryj swój kawałek nieba!

Holistyczne Centrum SPA & Wellness „Anielska Grota” w Hotelu BAST*** w Inowrocławiu to prawdziwa oaza spokoju i wyciszenia w samym środku miasta.

„Anielska Grota” łączy najnowsze osiągnięcia medycyny – naukową wiedzę Zachodu, z dorobkiem starożytnej mądrości Wschodu – tradycyjną medycyną chińską, tybetańską, rdzennych Amerykanów i innych kultur, których elementy lecznicze harmonijnie przeplatają się ze sobą.

Centrum tworzy zespół ludzi z pasją, których misją życiową jest pomaganie innym w rozwoju osobistym i duchowym (doradztwo życiowe, coaching), a także niesienie pomocy w zakresie przywracania zdrowia za pomocą terapii, które traktują człowieka w sposób holistyczny.
Sercem SPA są ludzie. Fizjoterapeuta, mgr Andrzej Maciejewski, dzięki wiedzy zdobytej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i praktyce zawodowej w wielu szpitalach w Polsce, potrafi nie tylko pomóc w odprężeniu się, ale także zdiagnozować przyczynę bólu i dobrać najbardziej efektywną formę fizjoterapii. Do jego wachlarza umiejętności należą nie tylko masaże klasyczne, relaksacyjne, sportowe, antycellulitowe i antystresowe, które wykonuje w Salonie Masażu „Źródło Relaksu”, ale także kinesiotaping, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, terapia punktów spustowych oraz mobilizacje stawowe. 

W ofercie SPA znajdują się specjalnie skomponowane pakiety łączące elementy odnowy biologicznej, relaksu z elementami fizjoterapii, aby przywrócić optymalny stan ciału na dłużej. Pakiety dla osób borykających się z bólami kręgosłupa, sportowców czy ludzi wykonujących pracę siedzącą, to skuteczne sposoby poprawy zdrowia, a także niezbędna profilaktyka i profesjonalne porady na temat ergonomii ruchu w domu, pracy, na treningu. Jako jedni z kilku SPA w Polsce posiadamy innowacyjne, podgrzewane łóżka do masażu firmy NILO – prestiżowej marki, dla której pracują światowej sławy projektanci – Claudio Silvestrin i Christophe Pillet.
Centrum planuje już wkrótce wprowadzić nowe rytuały SPA z wykorzystaniem regeneracyjnych właściwości miodu, czekolady i kryształów. W ofercie pojawi się także masaż świecą, pilingi solne, cukrowe, a także glinki na ciało i bandaże antycellulitowe.

Duszą SPA, której bliskie sercu jest zdrowie ludzi i pomoc im na wielu płaszczyznach, jest manager mgr Joanna Szczygłowska, coach, pasjonatka religioznawstwa i naturoterapeutka specjalizująca się w ziołolecznictwie, aromaterapii, auriculoterapii (akupunkturze uszu), medycynie chińskiej, tybetańskiej refleksologii stóp oraz terapii czaszkowo-krzyżowej i terapii polarity, które traktują człowieka jako istotę wielowymiarową, składającą się z ciała, emocji, umysłu oraz ducha pomiędzy którymi trzeba znaleźć równowagę, aby być zdrowym i szczęśliwym
To jedyne SPA w regionie, które wprowadziło nowość – TERAPIĘ CZASZKOWO-KRZYŻOWĄ, będącą formą terapii manualnej (osteopatii), która za pomocą delikatnego dotyku pozwala na odblokowanie napięć w rejonie czaszki, karku, przepony i systemu powięzi. Jest to terapia wielowymiarowa – łagodzi stres, niweluje bóle i zawroty głowy, stany zapalne zatok, uszu, oczu, nerwów, ból kręgosłupa, rwę kulszową, urazy powypadkowe, ból brzucha, uwalnia nagromadzone emocje, poprawia sen i koncentrację.
Dla osób, które chcą poznać smak orientu przygotowano ceremonię tybetańskiego masażu stóp. Masaż ten wykonywany był cesarzowi przez mnichów tybetańskich.

Goście SPA mają też okazję nauczyć się jazdy konnej, spróbować zaklinania koni oraz łucznictwa konnego, a także poznać tajemnice wschodniej sztuki walki Tai Chi oraz chińskiej gimnastyki prozdrowotnej – Qigong.
Dla gości przygotowano wyjątkową ofertę obejmującą: indywidualne treningi funkcjonalne z fizjoterapeutą w Klubie Fitness „Siódme Niebo”, oczyszczające Rytuały Ognia w saunie fińskiej „Serce Ogniska” oraz odprężające hydromasaże w jacuzzi „Ocean Spokoju”. Dużą popularnością cieszą się vouchery upominkowe, które podarowują bliskim osobom czas do wykorzystania w strefie relaksu SPA. Istnieje także możliwość podarunków w postaci ekologicznych artykułów zielarskich ze sklepiku „Świętojańskie Ziele”.

Kiedyś na korzystanie z usług SPA decydowały się głównie Panie. Dzisiaj równie często przychodzą Panowie. Pojawiają się również pary, które chcą wspólnie skorzystać z romantycznych Pakietów dla Dwojga, co bardzo dobrze wpływa na atmosferę związku.Zapraszamy także do korzystania z Pakietów dla Nowożeńców „Droga do Raju”, wieczorów kawalerskich i panieńskich, porad stylistki i wizażystki, a także do wykonania zdjęć ślubnych.
Centrum dba rówież o kobiety w stanie błogosławionym, oferując im specjalne Rytuały SPA [&] WELLNESS, dzięki którym przyszłe mamy zregenerują siły.Planowane są również WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO – niezwykła podróż w głąb siebie, aby móc odkryć swoje talenty, mocne i słabe strony, poznać cele i marzenia oraz drogę do ich realizacji. Można się na nich dowiedzieć, jak zarządzać stresem i emocjami, w jaki sposób motywować siebie oraz innych do działania. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie life i business coachingu.
Dzięki  nastrojowej muzyce, odpowiednio dobranemu oświetleniu, anielskiemu stylowi dekoracji oraz wszechobecnej aromaterapii dobranej do indywidualnych potrzeb klienta, każdy zapomni tu o troskach i problemach dnia codziennego. Wybierz się na prawdziwą ucztę dla zmysłów! Taka chwila dla siebie pozwoli zregenerować siły witalne i spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy. Odwiedzając "Anielską Grotę", otrzymujesz gwarancję lepszego samopoczucia. Ostrzegamy jednak, że pobyt tu chce się jak najszybciej powtórzyć! Do czego gorąco zachęcamy!

Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ, PAKIETAMI oraz KALENDARZEM IMPREZ na stronach internetowych:
www.anielskagrotaspa.pl
www.hotelbast.pl

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor