fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

HOTEL AFRODYTA - Z DALA OD ZGIEŁKU

Hotel Afrodyta**** Business & SPA w Radziejowicach - najlepsze miejsce na dzień czy dwa totalnego odpoczynku.

Po tygodniu pracy przychodzi moment, w którym marzy się tylko o tym, by zaszyć się gdzieś w lesie, zostawić na chwilę miejskie tempo życia i zafundować sobie dzień czy dwa totalnego odpoczynku. Hotel Afrodyta**** Business [&] SPA w Radziejowicach doskonale się do tego nadaje.


Z Warszawy to około godzina jazdy. Jeszcze bliżej jest ze Skierniewic, a do centrum Żyrardowa – 8 km. Z Łodzi to niemal 100 kilometrów, ale po autostradzie, więc jedzie się szybko. Dogodne położenie dla gości z różnych stron kraju jest atutem hotelu.
Afrodyta Business [&] SPA istnieje już niemal dekadę, ale w ciągu ostatnich lat przeszedł metamorfozę. Przybyło pokoi (dzisiaj jest ich 62), Centrum SPA powiększyło się o basen z saunami, otwarty został nocny klub z kręgielnią. Mimo to hotel nie stracił swojego kameralnego charakteru. Wchodząc do niego, ma się wrażenie, że przyjechało się do rodzinnego pensjonatu, w którym panuje prawdziwie domowa atmosfera. Goście czują się tu swobodnie. Dotyczy to zarówno tych, którzy przyjeżdżają do SPA zregenerować swoje ciało i umysł, i tych, którzy wpadają naładować się energią przed kolejnym tygodniem pracy, koleżanek, które przyjeżdżają razem po to, by mieć dla siebie nieco przyjemności w SPA, czy par, które chcą mieć czas tylko dla siebie.
Hotel znajduje się na skraju rezerwatu, w którym na wiosnę rośnie mnóstwo konwalii, a tuż obok płynie urokliwa rzeka Pisia. Można się wybrać na spacer do lasu, pojeździć rowerem (są wyznaczone szlaki, a rower można wypożyczyć w hotelu), pospacerować z kijami nordic-walking.


Ci, którzy wolą odpoczywać w hotelu mają do dyspozycji profesjonalną ofertę SPA. Jest w niej basen, jacuzzi (a nawet dwa, bo drugie jest w ogrodzie), są bicze wodne, sauna, grota solna i aż 16 gabinetów zabiegowych. Skorzystać można z zabiegów pielęgnacyjnych (wykorzystujących kosmetyki marek Thalgo i Ella Baché), masaży klasycznych, relaksacyjnych, ajurwedyjskich, czy popularnych ostatnio, bazujących na uchodzącym za eliksir młodości oleju arganowym. Zabiegów jest bardzo dużo i cieszą się one dużym powodzeniem, więc przyjeżdżając na weekend, dobrze jest wcześniej zrobić rezerwację.
Rodzice coraz częściej zabierają tu dzieci, by odpoczęły od hałasu miasta, pobyły trochę w lesie, nad wodą. Tym bardziej, że w Afrodycie są pokoje, w których rodziny mogą mieszkać razem. Właśnie otwarty został nowy pokój zabaw, w którym w razie niepogody dzieci mogą się bezpiecznie bawić oraz oglądać filmy.
No i jest jeszcze, oczywiście, hotelowa restauracja specjalizująca się w kuchni polskiej, z daniami przygotowywanymi wyłącznie z naturalnych składników. Po zjedzeniu marynowanych żeberek w sosie miodowo-śliwkowym, czy łososia z gotowanymi warzywami, nie będzie się miało wątpliwości, że to jedna z najlepszych restauracji w okolicy.


Hotel Afrodyta Business [&] SPA przyciąga z wielu powodów. Warto wpaść tu na obiad, gdy szuka się nowych smaków. Gdy szuka się wytchnienia, dobrze przyjechać na weekend lub nieco dłużej. Zwłaszcza teraz, gdy robi się cieplej, a wiosna tuż tuż. Cały wielkomiejski zgiełk zostaje wtedy gdzieś daleko. Gdy się zasypia, słychać szum drzew i można planować następny dzień: spacer po lesie? Rower? Sauna i jacuzzi? A może masaż lub leżakowanie obok basenu? Tego właśnie potrzeba, szczególnie mieszczuchom.

www.afrodytaspa.pl

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor