fbpx
Hotel w górach

Błękitny Motyl

Czy kąpałaś się kiedyś w zapachu chleba? A w sianie? Byłaś w kamiennej saunie lub na Solnej Górze? Jeśli nie, zawitaj do Błękitnego Motyla Medical SPA[&]Wellness w hotelu Mercure Krynica Zdrój. Znajdziesz tam wyjątkowe, baśniowe niespodzianki.

Z dala od codzienności, pospiechu i zgiełku odnajdziesz wyjątkową krainę spokoju, relaksu i odprężenia. Rozkoszując się atmosferą pełnej harmonii oraz komfortu, bazujących na innowacyjnych rozwiązaniach marki Haslauer i naturalnych produktach spod znaku Kurland odkryjesz miejsce stworzone z inspiracji uzdrowiskową tradycją Krynicy Zdrój. Błękitny Motyl Medical SPA[&]Wellness, zapewni ci niezapomniane chwile relaksu oraz odzyskanie sił witalnych. Oferuje także porady dermatologa, możliwość poddania się profesjonalnym zabiegom medycyny estetycznej oraz skorzystania z usług wyspecjalizowanego Centrum Walki z Nadwagą.

Poznaj nowoczesny kompleks basenów oraz wyjątkowych saun leczniczych: kabinę parową i łaźnię błotną RASUL, saunę kamienną, saunę jodłową, łaźnię parową, saunę fińską, saunę chlebową, tężnię solną, koło młyńskie, 12 gabinetów zabiegowych, liczne strefy relaksu, zapewniające spokój czerpany z naturalnego otoczenia lasów i gór, 6 gabinetów medycyny estetycznej, bogate zaplecze fitness z salą cardio oraz gabinety manicure[&]pedicure.

Kosmetyki Kurland
Każdy z preparatów powstaje w ścisłej współpracy lekarzy, naukowców oraz praktyków zabiegowych. Wyselekcjonowane produkty dają nie tylko efekt upiększający, ale posiadają również niezwykłe właściwości terapeutyczne.
Podstawą pielęgnacji są oleje, błota, muł, fango oraz oczyszczające glinki o działaniu detoksykującym i mineralizującym. Wyjątkowe właściwości fizyczne i cieplne, wysoka zawartość kwasów huminowych o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, jak również walory upiększające, stanowią o mocy i sile oferowanych produktów.


Błękitny Motyl Medical SPA[&]WellnessMedycyna estetyczna
Medycyna estetyczna to dziedzina, zrodzona w odpowiedzi na potrzeby współczesnego człowieka. Wraz z rozwojem cywilizacji, techniki i nauki żyjemy coraz lepiej, chcąc zachować zdrowie, kondycję i estetyczny wygląd na długie lata. Błekitny Motyl pomaga zrealizować marzenia o niekończącej się młodości i rozwiązać typowe problemy takie jak: nadwaga, cellulit, defekty skórne – przebarwienia, blizny, rozszerzone naczynka czy zmarszczki.
Oferuje szeroki zakres zabiegów z pogranicza dermatologii i kosmetologii przy użyciu najlepszych preparatów i urządzeń.

Fitness [&] Cardio
Różnorodność form treningu z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu dają gwarancję pełnej satysfakcji oraz osiągnięcia założonego celu, w atmosferze komfortu i jakości zapewnionych przez producentów wysokiej klasy wyposażenia fitness i cardio. Godne polecenia są opracowane przez specjalistów treningi, dopasowywane do aktualnych potrzeb gości.  

Błękitny Motyl Medical SPA[&]Wellnesshotelu Mercure Krynica Zdrój

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor