fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Młodość w SPA

Hotele SPA Dr Irena Eris zostały partnerem premiery filmu „Młodość“, dystrybuowanego w Polsce przez Gutek Film. To olśniewająca wizualnie, pełna emocji i błyskotliwego humoru opowieść o gościach luksusowego hotelu SPA w Alpach.

mlodoscTo najnowsze dzieło Paolo Sorrentino nagrodzonego Oscarem za „Wielkie piękno“. Film jest olśniewającą wizualnie, pełną emocji i błyskotliwego humoru opowieścią o gościach luksusowego hotelu SPA w Alpach (zdjęcia były kręcone m.in. w Davos).

W roli głównej Michael Caine, jako słynny kompozytor spędzający wraz z rodziną i przyjacielem wakacje w górach. Obaj niebawem przekroczą osiemdziesiątkę. Główny bohater przed laty postanowił, że nigdy więcej nic nie skomponuje i przestanie dyrygować. Niespodziewana wizyta wysłannika brytyjskiej królowej zmusi go do konfrontacji z najbliższymi i własnym życiem.

W rolach głównych - obok Michaela Caine'a - Harvey Keitel, Rachel Weisz, Paul Dano oraz Jane Fonda. W kinach od 18 września.

29 października w Operze Narodowej w Warszawie odbyła się polska premiera książki „Sukces w twoich rękach” Lydii Sarfati – twórczyni marki Repechage, bazującej na zbawiennym dla skóry działaniu alg.
Kolagen to najważniejsze białko strukturalne w organizmie człowieka. Nie tylko jest jednym z podstawowych budulców narządów, ale przede wszystkim zapewnia ich prawidłowe funkcjonowanie. Podpowiadamy, jak najlepiej uzupełniać niedobory kolagenu.
Od 15 lat Magazyn EDEN towarzyszymy rozwijającemu się rynkowi SPA & Wellness. Z tej okazji przygotowaliśmy przegląd 15 wiodących marek kosmetycznych SPA. Są wśród nich kosmetyki istniejące na rynku polskim lub zagranicznych ponad sto lat, są i takie, które choć powstały stosunkowo niedawno, ale szybko i skutecznie zaskarbiły sobie serca klientek.
W grudniu przyjmie gości nowy, pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju. Jest to pierwszy tak wysoko skategoryzowany obiekt w Kotlinie Kłodzkiej.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor