fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

THALGO – DIAMENTOWY PARTNER GALI PERFECT SPA AWARDS

Partnerem Diamentowym 11. Gali Perfect SPA Awards jest firma Thalgo, światowy lider w dziedzinie SPA i talassoterapii.

 Logo-Thalgo-534

MORSKI ŚWIAT THALGO

Od ponad 55 lat marka THALGO jest niekwestionowanym liderem SPA i Thalassoterapii na całym świecie. Harmonijnie łączy innowacyjne składniki, by zapewnić optymalną ochronę dla skóry w każdym wieku. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny, jak na przykład opatentowany proces mikronizacji alg.

Thalgo wykorzystuje dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc najwyższej klasy preparaty, które każdego roku zdobywają prestiżowe nagrody w Polsce oraz na świecie (np. Prix de Beaute Cosmopolitan, francuski LES OSCARS, Best Beauty Buys, ASIA SPA AWARDS).

Marka Thalgo, jako jedna z nielicznych firm, posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, spełniające surowe normy ekologicznej czystości. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych Thalgo może pochwalić się jedną z najbogatszych ofert, w skład której wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście na ciało oraz szeroki wachlarz masaży.

Skuteczność zabiegów Thalgo wzmacnia bogata oferta preparatów do pielęgnacji domowej, zarówno twarzy jak i ciała, które oparte są na naturalnych składnikach, pochodzących z dna oceanu. Wśród topowych linii znajdziemy te o działaniu regenerująco-odmładzającym, ujędrniającym, anti-ageing, intensywnie nawilżającym, normalizującym oraz wiele innych dostosowanych do potrzeb każdej skóry.

Beata Łapińska, dziennikarka, specjalistka PR i zarządzania marką.
Tunezja jest jak najlepsze SPA ‒– porusza wszystkie zmysły do głębi. Oszałamia niezwykłą mieszaniną zapachów, smaków, dŸźwięków i barw. A tutejsze ośœrodki leczą duszę oraz ciało morzem i kwiatami.
W ostatnich miesiącach produkty dystrybuowane przez Thalgo Poland zdobyły wiele prestiżowych nagród. Wyróżniono zarówno zabieg, jak i kosmetyki.
Nad Morzem Sródziemnym, przy pieknej piaszczystej plaży, niedaleko lotniska w Monastirze, połozony jest 5-gwiazdkowy hotel Royal Thalassa Monastir. Wybudowany w stylu greko-romanskim, oferuje klientom pełen komfortu pobyt i wiele atrakcji.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor