fbpx

Regulamin Konkursu Perfect SPA International 2021

Szczegółowe Zasady Konkursu Perfect SPA International 2021.

  1. Perfect SPA International 2021

1. Organizatorem Konkursu Perfect SPA International jest SEMANA Spółka z o.o., wydawca Magazynu EDEN i portalu SPAaeden.pl.

2. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie zagranicznych obiektów o charakterze SPA (hoteli i uzdrowisk), które zyskają największe uznanie w oczach polskich turystów – czytelników Magazynu EDEN, użytkowników portalu SPAeden.pl oraz ekspertów – profesjonalistów tworzących Międzynarodową Kapitułę Konkursu.

3. W konkursie mogą być zgłaszane obiekty zagraniczne z całego świata. Lista krajów i obiektów uczestniczących w Konkursie może ulec zmianie w czasie jego trwania.

4. Zgłoszeń obiektów do Konkursu oraz głosowań dokonują czytelnicy Magazynu EDEN i użytkownicy portalu SPAeden.pl, za pomocą specjalnych formularzy na portalu SPAeden.pl, do 31.03.2021. Wizytówki i/lub prezentacje zgłoszonych obiektów, opracowane przez redakcję Magazynu EDEN, widoczne będą na portalu SPAeden.pl w zakładce Perfect SPA International

5. Zgłoszenie lub głosowanie na dany obiekt wymaga kliknięcia w link w e-mailu potwierdzającym ważność głosu, który przychodzi do każdego głosującego. Z jednego adresu poczty internetowej może zostać wysłane tylko jedno zgłoszenie / oddany tylko jeden ważny głos na każdy z krajów.

6. Spośród zgłoszonych obiektów, Czytelnicy oraz Międzynarodowa Kapituła dokona wyboru Laureatów (hotele i uzdrowiska) i obiekty wyróżnione w kategorii Świat, Europa i w poszczególnych krajach.

7. Międzynarodowa Kapituła Konkursu składa się z przedstawicieli organizacji turystycznych uczestniczących krajów oraz ekspertów rynku SPA wskazanych przez Redaktora Naczelnego Magazynu EDEN.

8. Tytuł „Perfect SPA Awards” jest równorzędny i przysługuje wszystkim wyróżnionym obiektom na tych samych zasadach.

9. Decyzją Organizatorów mogą zostać przyznane wyróżnienia w Konkursie.

10. Laureaci Konkursu mają prawo do posługiwania się w swojej komunikacji marketingowej logiem „Perfect SPA Hotel 2021”. 

11. Nagrody wręczone zostaną podczas Gali Konkursowej, w kwietniu 2021 roku na uroczystej gali w Warszawie.

12. Czytelnicy Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl, głosujący w Konkursie, którzy w formularzu do głosowania uzasadnią swój wybór oraz w oknie „osoba głosująca” wpiszą imię i nazwisko, wezmą udział w Konkursie dla Głosujących. Spośród autorów najciekawszych wypowiedzi jury wyłonione przez Redaktora Naczelnego Magazynu EDEN co miesiąc (w czasie trwania Konkursu) wybierze laureatów. Pierwsi zwycięzcy zostaną ogłoszeni 10 listopada 2020 r.

13. Nagrodami w Konkursie dla Głosujących są: vouchery do obiektów SPA (polskich i zagranicznych), zestawy kosmetyków, książki i prenumeraty Magazynu EDEN. Lista nagród może ulec zmianie.Nagrody przesłane zostaną pocztą.

15. Ogólne zasady przebiegu Konkursu określa Regulamin Ramowy Konkursów, dostępny na portalu SPAeden.pl. Niniejsze Szczegółowe Zasady Konkursu „Perfect SPA International 2021” stanowią jego integralną część.

WYBIERZ NAJLEPSZE UZDROWISKO LUB HOTEL SPA W HISZPANII

Baner Perfect SPA Hotel 2019 Hiszpania

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA W EUROPIE

 Baner Perfect SPA Hotel 2021 Europa

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA NA ŚWIECIE

 Baner Perfect SPA Hotel 2021 swiat

Organizator Konkursu:

_Eden_zyj_wellness_news.jpg
 

SPAeden pl portal

Tagi: najpiękniejsze spa, najlepsze spa, najlepsze hotele spa, najlepsze spa w Polsce, perfect SPA awards

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor