fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Adriana Hvar Spa Hotel w Chorwacji

Przedstawiamy kandydata do wygranej w konkursie „„Perfect SPA 2015””. Hotel położony jest na chorwackiej wyspie Hvar, przy promenadzie nadmorskiej, 100 metrów od głównego placu miasta Hvar.

Adrian Hvar spa hotel chorwacja sensori 6Tak napisali o Spa w tym hotelu jego właściciele:
Tworząc Sensori Spa w Adriana Hvar Spa Hotel inspirowaliśmy się unikalnym klimatem wyspy, świecącym przez cały rok słońcem, symfonią zapachów, energią morza i zapierającymi dech w piersiach widokami. Tak powstało pierwsze czerpiące z natury Spa na najbardziej ekskluzywnej z chorwackich wysp.
Zapraszamy do eleganckich, nowocześnie wyposażonych gabinetów Spa, w których oferujemy pełną gamę mokrych i suchych zabiegów. Studio ruchu, apartament VIP, sauny, wypełniony morską wodą basen na dachu – wszystko to czeka na Gości…
Nasze menu zabiegowe pozwala poczuć atmosferę chorwackiego wybrzeża, skorzystać z właściwości leczniczych miejscowych roślin i tradycyjnych masaży, zajęć ruchowych i zabiegów estetycznych, które pomogą ożywić zmysły i przywrócić równowagę.
Przyjedź, poczuj, zakochaj się..."

baner najpiekniejsze spa chorwacja

Wysokiej klasy, luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel znajduje się przy plaży, na obrzeżach położonej na wybrzeżu Costa del Sol miejscowości Estepona w Hiszpanii. Goście mają do dyspozycji eleganckie pokoje z balkonem lub tarasem z widokiem na morze.
Podczas uroczystości związanych z obchodami dziesięciolecia Magazynu EDEN – jedynego pisma promującego idee SPA i życia w stylu wellness – 17 kwietnia 2015 roku odbyła się w Warszawie ceremonia wręczenia honorowych nagród „Klucze do Edenu”. Zostały nią wyróżnione osoby, które w minionych latach w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku kosmetycznego, SPA i wellness.
Na początku lipca pierwszych gości zaczął przyjmować nowy hotel SPA nad morzem – Sopotorium Medical Resort. Obiekt nawiązujący do tradycji przedwojennego Sopotu oferuje leczenie i rehabilitację w komfortowych warunkach czterogwiazdkowego hotelu oraz nowoczesne centrum kuracyjne.
Wakacje się skończyły, a z nimi powoli kończą się ciepłe, słoneczne i długie dni. Z pewnością każdy chciałby choć na chwilę pozostać jeszcze w aurze letnich doznań. Najlepiej wybrać się do hotelu SPA. Wybraliśmy kilka propozycji, które z pewnością nastroją cię optymistycznie i nie dopuszczą do głosu jesiennej chandry.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor