fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Joga i ajurweda

O jodze i ajurwedzie powstały niezliczone tomy. „Ta książka, napisana przez jogina i fizjoterapeutę, zabiera nas w podróż pozwalającą poznać nie tylko starożytne filozofie, ale przede wszystkim samych siebie.

jogaTylko dzięki temu, jak zapewnia autor, jesteœśmy w stanie żyć zdrowiej i lepiej. Ajurweda to przede wszystkim indywidualnośœć i niepowtarzalnośœć każdego człowieka. Dzięki niej przestajemy być pacjentami, a stajemy się lekarzami samych siebie, lekarzami ciała i duszy. Praktyczna sztuka medyczna starożytnych Indii mówi bowiem o tym, że sami jesteśœmy odpowiedzialni za nasze zdrowie. W połączeniu z jogą tworzy filozofię, dzięki której możemy kontrolować ciało i duszę.
W książce Bartosza Niedaszkowskiego znajdziemy wprowadzenie do filozofii jogi i ajurwedy, dowiemy się, jakie są typy ajurwedy, poznamy zalecenia dotyczące odżywiania i wskazówki na różne pory roku, poznamy asany i pranajamy oraz ich filozofię, a także sekwencje ćwiczeń do samodzielnej praktyki.

„Bartosz Niedaszkowski „Joga i ajurweda””, Wydawnictwo Galaktyka

Każdy rodzic próbuje sobie odpowiedzieć na to pytanie. Gubiąc się w gąszczu ciągle zmieniających się porad, zaczynamy się obawiać, czy podołammy.
O holistycznych metodach uzdrawiania - rozmowa z Chandra Bhandari, byłym ambasadorem Indii w Polsce, propagatorem jogi i ajurwedy.
Co to jest peeling kawitacyjny i jakie ma właściwości? Na czym polega fotoodmładzanie? Jakie zabiegi są najlepsze dla cery trądzikowej, a jakie dla tłustej? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, sięgnij po nową książkę „Praktyczna kosmetologia krok po kroku”.
Z maty wskocz na hamak, zawiśnij w powietrzu, poddaj się sile grawitacji i fruwaj w asanach. Air joga gwarantuje nie tylko harmonię ciała i umysłu, ale także adrenalinę! I nadaje się dla każdego.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor