fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

5 peelingów w jednym zabiegu

Jesień to najlepszy czas na efektywną regenerację skóry. Marka Skeyndor wprowadza na rynek innowacyjną kurację DERMA PEEL PRO. Jest to specjalistyczny zabieg złuszczający, łączący 5 technik peelingujących.

Coraz częściej przy złuszczaniu skóry wykorzystuje się połączenie peelingu chemicznego (kwasy) z mechanicznym (mikrodermabrazja), które daje doskonłe efekty. Specjaliści Skeyndor połączyli zaś aż 5 różnych peelingów, aby stworzyć zabieg, który intensywnie złuszcza, ale jednocześnie jest bezpieczny i przyjemny w odczuciach. W tym celu zastosowana została unikalna technologia wielowarstwowa - na skórę aplikowane są produkty złuszczające, działające na różnych poziomach (warstwach) naskórka.

Podczas zabiegu wykorzystuje się 5 różnych peelingów: ziarnisty, kawitację, kwasy, enzymy i peptydy, które stosowane są w określonej sekwencji, w celu wzmocnienia efektu intensywnego złuszczania. Całość składa się z fazy przygotowania skóry, intensywnego zabiegu złuszczania, a następnie - odnowy i ukojenia skóry. Efektem zabiegu jest zregenerowana, wygładzona, odmłodzona i rozjaśniona skóra o jednolitym kolorycie. Skóra odzyskuje promienność i młodzieńczy blask, staje się sprężysta i rozjaśniona. Jak przy wszystkich zabiegach złuszczających, podczas kuracji Derma Peel PRO zalecane jest stosowanie filtrów ochronnych o faktorze SPF 30-50.

Efekty zabiegu warto wzmocnić używając kosmetyków z linii DERMA PEEL PRO, do użytku domowego.

Kolagen to najważniejsze białko strukturalne w organizmie człowieka. Nie tylko jest jednym z podstawowych budulców narządów, ale przede wszystkim zapewnia ich prawidłowe funkcjonowanie. Podpowiadamy, jak najlepiej uzupełniać niedobory kolagenu.
Innowacyjna marka kosmeceutyczna Murad wprowadza nowy produkt – Rapid Collagen Infusion.
Czy wiesz, że ślimaki potrafią zregenerować twoją uszkodzoną tkankę skórną, a nawet odbudować rozłupaną i zniszczoną swoją skorupkę? Wydzielina wytwarzana w ich komórkach nadaje im zdumiewające właściwości regeneracyjne oraz zdolność do ochrony ich skóry przed czynnikami zewnętrznymi.
Ciepłe ubrania, szaliki i rękawiczki powędrowały na pawlacz, kozaki do pudełek. Odsłaniamy ciało i dopiero teraz zauważamy, że nasza skóra po zimie nie jest w dobrej kondycji: blada lub poszarzała, zmęczona, przesuszona, mniej jędrna. Trzeba więc ją poddać odnowie.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor