fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

ZABIEG BRIGHTENING LUMIERE MARINE

Marka Thalgo opracowała skuteczną terapię walki z przebarwieniami i plamami pigmentacyjnymi skóry.

Thalgo Lumiere Marine zabiegDzięki progresywnemu potrójnemu złuszczaniu, nowy zabieg Thalgo Brightening Lumiére Marine jest w stanie skutecznie zwalczyć każdy rodzaj przebarwienia, zapewniając efekt rozjaśnionej i odmłodzonej skóry. Terapia gwarantuje korekcję niedoskonałości pigmentacyjnych, jednolity koloryt skóry i zdrowy promienny wygląd.

W ostatnich miesiącach produkty dystrybuowane przez Thalgo Poland zdobyły wiele prestiżowych nagród. Wyróżniono zarówno zabieg, jak i kosmetyki.
Od 15 lat Magazyn EDEN towarzyszymy rozwijającemu się rynkowi SPA & Wellness. Z tej okazji przygotowaliśmy przegląd 15 wiodących marek kosmetycznych SPA. Są wśród nich kosmetyki istniejące na rynku polskim lub zagranicznych ponad sto lat, są i takie, które choć powstały stosunkowo niedawno, ale szybko i skutecznie zaskarbiły sobie serca klientek.
Wypoczynek, słońce i wspaniała opalenizna to standardowy pomysł na wakacje. Jeśli jednak odpowiednio o siebie nie zadbamy, jesienią zdrową skórę będziemy wspominać tylko na zdjęciach. Plan na letnie miesiące? Regularne nawilżanie!
Marka Thalgo przedstawia nowy, wyjątkowy rytuał MERVEILLE ARCTIQUE. Zabieg wykorzystuje specjalne techniki masażu tkanek głębokich, co przyczynia się do relaksacji mięśni.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor