fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Hotel Royal Thalassa Monastir

Nad Morzem Sródziemnym, przy pieknej piaszczystej plaży, niedaleko lotniska w Monastirze, połozony jest 5-gwiazdkowy hotel Royal Thalassa Monastir. Wybudowany w stylu greko-romanskim, oferuje klientom pełen komfortu pobyt i wiele atrakcji.

Dla osób pragnących skorzystać z zabiegów talasoterapii i spa, przy hotelu powstało Royal Thalasso Elyssa & Spa, jeden z najnowoczesniejszych ośrodków na swiecie.

Hotel jest równiez przygotowany na organizację i obsługe konferencji i spotkań biznesowych. Royal Thalassa Monastir zadbała równiez o rekreacje. Jest tu basen zewnętrzny o powierzchni 1300 m2, baza sportów wodnych na plaży, animacje sportowe, a dla najmłodszych miniklub.

Royal Thalassa Monastir 91Pola golfowe położone w sąsiedztwie hotelu przyciągaja miłośników tego sportu.

Hotel posiada 280 pokoi, w tym 42 apartamenty, wszystkie z dostępem do WI-FI, 3 restauracje i 5 barów.

baney najpiekniejsze spa tunezja

Na początku lipca pierwszych gości zaczął przyjmować nowy hotel SPA nad morzem – Sopotorium Medical Resort. Obiekt nawiązujący do tradycji przedwojennego Sopotu oferuje leczenie i rehabilitację w komfortowych warunkach czterogwiazdkowego hotelu oraz nowoczesne centrum kuracyjne.
W Manor House SPA, z dala od zgiełku codziennoœści i pędzącej rzeczywistośœci, odnajdziesz wyjątkową krainę spokoju, relaksu i pełnego odprężenia, a w Akademii Holistycznej w całkiem naturalny i bezpieczny sposób odzyskasz zdrowie i młodoœść.
Sześć leczniczych źródeł mineralnych, zabiegi termalne na najwyższym poziomie i lokalizacja w idyllicznym krajobrazie Parku Narodowego Sierra Nevada, na połunie od Granady ‒ tutejsze SPA i 4-gwiazdkowy hotel to miejsce na wyjątkowy relaks.
Tunezja jest jak najlepsze SPA ‒– porusza wszystkie zmysły do głębi. Oszałamia niezwykłą mieszaniną zapachów, smaków, dŸźwięków i barw. A tutejsze ośœrodki leczą duszę oraz ciało morzem i kwiatami.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor